Здається мій улюблений Львів таки занурюється в сміттєву катастрофу. І що день — то швидше. Сміттєва криза, а разом із нею сміттєвий хаос у місті вже більше року. Відходи вивозяться не регулярно, баки часто переповнені, а в різних куточках України постійно знаходять сміттєві сувеніри зі Львова. Проте, якщо взимку сміттєва криза була не така очевидна, то із підвищенням температури повітря невивезені побутові відходи становлять реальну загрозу санітарно-екологічній ситуації в місті.
Намагатися зрозуміти, що насправді відбувається фактично нереально. Міська влада твердить про сміттєву блокаду міста, украдає 100500 меморандумів, шукає місце під полігон/завод з переробки, а віз і далі там. Відходи тільки накопичуються.

І таку ситуацію як на Чорновола 59 можна побачити в різних куточках міста. Сморід стоїть нестерпний При чому мені досі не зрозумілий принцип вивезення відходів. З-під мого будинку, в нетрях спального району,  сміття вивозять регулярно. Натомість майже в центрі Львова можна побачити гори невивезених ТПВ, які плодять інфекції та приваблюють гризунів. Міська влада і далі співає про сміттєву блокаду, хтось звинувачує міську владу, але зараз не так навіть важливо хто винен. Зараз головне вирішити проблему, яка загрожує всьому місту. Але вона не вирішується, тож давайте трохи про тих хто винен.
Андрій Іванович Садовий — мер міста Львова, з великими політичними амбіціями, на плечі якого раптом звалилася сміттєва проблема. Я навіть вірю, що в цій ситуації він і сам був би радий що найшвидше її вирішити, як і можу припустити, що комусь вигідно використовувати сміттєвий колапс проти мера, який занадто зарвався і своїми діями на центральній політичній арені нажив собі немало ворогів. Тож відкидати версію про сміттєву блокаду, коли раптом місто за містом почало відмовлятися приймати наші відходи, я не можу. Але є одне але. Хай Садового і вирішили втопити в смітті, хай він навіть на це і заслужив (або ні, дивлячись на ваші симпатії), на жаль через нього страждає все місто. Я би з розумінням поставився до ситуації в якій опинився мер, якби мером він став вперше на останніх виборах. Але Андрій Іванович керує містом з 2006 року. Проблема Грибовицького сміттєзвалища існувала ще до його приходу в це крісло і він неодноразово обіцяв її вирішити, як і прекрасно був поінформований про стан полігону під Львовом. Але судячи по всьому сміттєва блокада Львова триває вже 11-й рік і саме недоброзичливці не дають і не давали чесному меру побудувати сміттєпереробний завод. От біда ж. Чи може робота на власний імідж через власні ЗМІ не залишала часу для цього. Про Садового містом давно ходять різні чутки. Я не з тих, хто буде їх поширювати. Але один з тих, хто вважає, що порядний чоловік в ситуації коли за рік не зміг вирішити наднагальну кризу міста, повинен задуматися і передати місто тому, хто зможе це зробити. Хай навіть це і буде ціною зняття так званої блокади (якщо вона є насправді), бо зараз не той час, коли слід ставити на перше місце власні політичні амбіції. ІМХО.