Ведучий радіо Сковорода Володимир Бєглов оголосив, що запросить на ефір жертву гей-пропаганди, яка внаслідок цього позбулася своєї гетеросексуальності та відмовилася від традиційних сімейних цінностей

Хороший, тонкий тролінг присвячений цьогорічному Київ-прайду, або гейпараду, як його називають в народі. Здавалося би давно очевидно, що змінити сексуальну орієнтацію під впливом гейпараду чи випадкового погляду на веселковий прапор неможливо. Навіть регулярне прослуховування пісні I Will Survive не зробить з вас гея чи лесбійку. Якщо ви вважаєте інакше — тоді у вас серйозні проблеми. Але про це дещо нижче. Спочатку невеликий камінг-аут: я не розумію ідеї проведення так званих парадів чи прайдів. Тобто в моїй голові не сильно вкладається, як виставляння на показ власної орієнтації може змінити життя чи якось вплинути на права секс-меншин. Просто я бачу інші способи боротьби за власні права. Тут всі мої друзі, які виставили в Facebook аватакру " Я підтримую Київ-прайд", мусять мене пробачити. Я не підтримую. Але я і не проти. Мені просто байдуже до нього. Те, що я чогось не розумію не означає, що я маю цього боятися чи боротися з цим. Зрештою бажання боротися проти чогось часто диктують інстинкти самозахисту, а отже страх. Мені ж нічого боятися. Якщо для мене нема жодного сенсу в гей-параді, то очевидно, що для тих хто на нього виходить, сенс є і це їх право висловити свою позицію у зручний для них спосіб, який не порушує законодавства моєї країни. А проведення параду його ніяк не порушує. Отже, хай проводять.
Інша річ, що ціль подібних парадів привернення до себе уваги в тому числі і з допомогою різної масті гомофобів, які наче мухи на солодке, злітаються на подібні акції «боротися за традиційні цінності". Не знаю скільки таких борцунів усвідомлює, що якби не вони, то про черговий гей-парад ніхто би й не говорив і мало кому він був би цікавий, але це так. Я не братимусь аналізувати причини гомофобії, але, любі мої, якщо вас лякають геї — можливо вам дійсно є чого боятися і справа не в геях, а у вас самих. Іноді це небажання зізнатися самому собі у своїй власній природі. Тож, якщо ви ідете бити ЛГБТ з ідейних міркувань, а не заради тупого піару — покопайтеся спочатку в собі і не бійтесь самому собі зізнатися в чомусь, що вас лякає. Якось так.