Тут нема помилки. Не загорнутий. Власник магазину електроніки пан Міхал опублікував на своїй сторінці у Facebook фото та відео, на яких показано стан пристрою, що був доставлений в його магазин кур’єром однієї із місцевих служб доставки. Як пише Gazeta.Pl, планшет iPad в буквальному сенсі було згорнуто у рулон.

В такому ж стані була упаковка та чохол в якому знаходився пристрій. На фото добре видно, що iPad, конструкція якого не передбачає складання навпіл, перебуває не в робочому стані.

Як стверджує замовник, кур’єр просто залишив посилку на прилавку магазину, не даючи можливості попередньо оглянути її вміст. Коли ж пан Міхал відшукав його на вулиці, то виявилося, що у того немає з собою бланків для складання акту-претензії. Слова одержувача заперечує служба доставки. Gazeta.Pl зацікавилася цією історією і звернулася за коментарем в компанію. Там відмовились вдаватися в подробиці справи, проте зазначили, що стосовно жодної з доставлених останнім часом посилок, адресат не висловлював претензій. Як буде залагоджена ця ситуація пан Міхал поки що не впевнений. І хоча йому таки вдалося добитися повернення кур’єра та складання акту-претензії, а посилка була застрахована, він каже, що знає про схожий випадок, коли у виплаті страховки було відмовлено.


В коментарях до публікації на сайті видання читачі також розповідають про проблеми із доставкою тією ж компанією, якою був відправлений згаданий вище iPad. Так користувач із ніком donvito011 пише, що оскільки нікого не було вдома, то кур’єр просто перекинув посилку через паркан на подвір’я його будинку. Де знаходиться посилка господаря повідомили по телефону, але почувши прохання перелізти через паркан і відібрати кинуту упаковку від собаки, кур’єр перестав виходити на зв’язок.