Люблю дивитись мультики. Не всі, але, хто сказав, що дорослі не люблять казок? Тож окрім певної категорії мультфільмів, розрахованої і на старшу аудиторію, я полюбляю читати різну фантастику. Зазвичай наукову, проте фентезі, про різних ельфів чи якийсь магічний маразм, теж можу почитувати час-від-часу. По цій причині я підписався на твіттер «Новости Преднистровья», щоб тішити себе час від часу байками з Небувалії, тобто з ПМР.

Я не пишу про музику, я не пишу про музику, я не пишу... Ну може трохи. Загалом розповідати про улюблену музику і постити кліпи, які сподобалися не найкраща тема для ведення блогу, бо про смаки не сперечаються, а Нотатник — не радіо, вставкою з YouTube нікого не здивуєш. Але цього разу я вкотре порушу музичну тему і кількома словами та вставками згадаю про наших сусідів, музика яких мені немало подобається. Поїхали!

Напис HOLLYWOOD, розміщений на горі Лі в Лос-Анджелесі, у новорічну ніч був візуально змінений невстановленою особою так щоб слово читалося як HOLLYWEED — повідомляє CBSnews.


фото: CBSnews

Вісім місяців ув’язнення отримали два польських іммігранта, котрі кілька місяців тому увірвалися до лондонської мечеті і закидали беконом людей, які там молилися. Суддя визнав дії молодиків злочином на тлі расової та релігійної нетерпимості, а також порівняв їх вчинок з поведінкою тих, хто вороже налаштований до польської діаспори в Великій Британії.

Про українця, який змінив прізвище та ім’я заради безкоштовного iPhone 7 чули вже мабуть всі. Про нього навіть світова преса почала писати. Проте його історія блідне на фоні китаянки, яка змогла отримати безкоштовно 20 таких же телефонів.