Військові дрони для доставки Біблії в охоплені конфліктами райони Близького Сходу збирається застосувати шведська євангелістська церква «Слово життя» — повідомляє Antyradio.

Тисячі електронних примірників Святого Письма будуть скинуті з безпілотників на Сирію. Прихожани шведського храму сподіваються, що надіслане ними Слово Боже вплине на воюючих між собою мусульман.
«Ми застосуємо триметрові військові дрони щоб скинути тисячі електронних примірників Біблії на терени Близького Сходу. Молимося щоб божа звістка про любов Христа здолала морок та ненависть»
Електронні примірники Біблії матимуть розміри невеликої коробки з дисплеєм, на який буде виводитися текст Святого Письма. «Слово життя» переконане, що таким чином вони допоможуть залагодити тривалі конфлікти, а також сподіваються, що Біблії, які спадають з неба, сприятимуть наверненню до християнства частини з тих, хто знайде скинуті книжки.
До слова це не перша акція цього храму на Близькому Сході. Раніше «Слово життя» займалося розподілом гуманітарної допомоги в таборах для біженців.