Напис HOLLYWOOD, розміщений на горі Лі в Лос-Анджелесі, у новорічну ніч був візуально змінений невстановленою особою так щоб слово читалося як HOLLYWEED — повідомляє CBSnews.


фото: CBSnews

abc7, посилаючись на поліцію, вказує, що інцидент трапився приблизно о третій ранку за місцевим часом. Підозрюваний, особа чоловічої статі, був вдягнений повністю в чорне. Для зміни літер він використав матеріал чорного та білого кольорів, найімовірніше тканину, щоб прикрити відповідні частини літер.

фото: стоп-кадр із сюжету abc7

Таке сталося вже не вперше. Подібний інцидент мав місце в 1976 році. Тоді букви «OO» теж були змінені на «EE» покійним сьогодні Денні Файнгудом, з метою відзначити набуття чинності законів, що були менш жорсткими по відношенню до легких наркотиків, зокрема марихуани. Слово «WEED», серед інших значень, є однією із назв марихуани. Нещодавно жителі Каліфорнії підтримали на референдумі легалізацію марихуани і приєдналися до шести інших штатів США та Округу Колумбія, де вживання легких наркотиків дозволяється не в медичних цілях.