Зовнішній вигляд браузера Google Chrome залишався незмінним тривалий час, проте скоро все схоже зміниться: Google готовий оновити користувацький інтерфейс свого браузера і ось як він буде виглядати.

Nokia X5, яка на світовому ринку буде відома як Nokia 5.1 Plus буде представлена завтра, проте ще зараз стають відомі деякі подробиці про новинку.

Сьогодні Xiaomi представила в Китаї чергову свою модель Redmi S2. І хоча на домашньому ринку новинка позиціонується нижче Redmi Note 5, вона отримала деякі додаткові можливості, такі як подвійна камера чи великий дисплей

Samsung сподівається представити гнучкий телефон Galaxy X вже наступного року, можливо на виставці MWC 2019. Попередньо корейська інноваційна компанія отримала два нових патенти і один із них стосується дизайну гнучкого телефону, що відрізняється від іншого, який вже був запатентований раніше. Патент із гнучким дизайном було подано під номером US009959030 від патентного бюро США. Креслення в патенті можуть бути зображеннями Galaxy X, на яких видно, що телефон згинається горизонтально, в той час як попередній патент показував, що телефон може згинатися в кілька різних способів


Зображення SAT Kurier

Канали TVP ретранслюватимуться в литовському DVB-T. Як інформує видання sat-charts з посиланням на польське длипломатичне представництво в Литві, сьогодні, 9 травня, посол Республіки Польща Урсула Дорошевська візьме участь в запуску ретрансляції польського телебачення в ефірному мультиплексі міста Вільнюс. Урочисті заходи пройдуть біля міської телевежі, а участь у них також візьме прем'єр-міністр Литви Саулюс Скверняліс.