За чутками Xiaomi Mi 7 буде першим Android-смартфоном з технологією 3D-розпізнавання обличчя. Очікувалося, що апарат буде представлений на ринку в першій половині 2018 року, проте свіжі чутки стверджують, що вихід новинки затримується до третього кварталу поточного року у зв'язку з тим, що Xiaomi зіштовхнулася з проблемами в ралізації функції розпізнавання лиця — повідомляє GizmoChina.

 Брак уваги зі сторони Facebook до того як треті особи використовують цей сервіс, закінчився тим, що глава компанії, Марк Цукерберг був викликаний для дачі пояснень в Конгрес США. Проте інші соціальні мережі схоже не збираються враховувати досвід Facebook і ризикують наступити на ті ж самі граблі.

Motorola, бренд, який належить компанії Lenovo сьогодні в Сан Пауло (Бразилія) представила 4 нових телефони.

 Компанія Huawei представила сьогодні телефон Honor 10 і відразу ж почала приймати попередні замовлення на новинку. Телефон буде доступний в Китаї за 2599 юанів і є більш доступною версією Honor View 10, який на 200 юанів дорожчий.

До Android 7.0, на основі стабільної версії Flyme 6.3.0.0G, оновляться смартфони Meizu M3s, M3Note, U10 i U20 — повідомляє GizmoChina.