Як повідомляють джерала на форумі UKRTVR.ORG, Національна рада переоформила ліцензію ТРК МАН, змінивши позивні Русское Радио на KISS FM. Це означає, що вже найближчим часом замість радіостанції Русское Радио на частоті 91.1 FM у Львові зазвучить KISS FM.

27 квітня було опубліковано рішення Нацради із вчорашнього засідання. Ось фрагмент із рішення по ТРК МАН

KISS FM та Русское радио входять в одну медіагрупу — Тавр Медіа. Що спонукало ТАВРа замінити мовника у Львові поки невідомо, та відповідне рішення означає, що на ще один російський бренд в ефірі Львова стане менше. Два інші: Ретро ФМ та Авторадіо припинили молення через втрату ліцензії.
Радіо KISS FM вже працювало у Львові раніше. З 10 листопада 2009 року по 24 грудня 2016 мовлення велося на частоті 104.3 МГц, де зараз працює місцева радіостанція Дуже радіо. На частоті 91.1 МГц з 2004 по 2009 працювало львівське РадіоМан, яке протягом 2009 ще здійснювало мовлення з позивними Radio4U. Потім частота була продана і до 2012 року на ній ретранслювали радіо Шарманка, після чого ТРК МАН, якій належить ця частота, була продана ТАВРу і на 91.1 зазвучало Русское Радио