Відома й сьогодні пісня Tylko we Lwowie (Тільки у Львові) вперше прозвучала в 1939 році у фільмі Włóczęgi (Волоцюги). Її, як і головні ролі в фільмі, виконали Генріх Воґельфанґер та Казимир Вайда — відомі тоді радіоведучі Щепко і Тонько. Їх програма «Весела львівська хвиля» була надзвичайно популярною в 1930-ті і фактично дала назву сучасному радіо Львівська Хвиля. Хоча на сайті Львівської Хвилі помилково вказано, що названа вона на честь комерційного радіо 30-х років з таким же ім’ям. Проте це була тільки програма. Радіостанція не була комерційною і називалася «Polskie Radio Lwów»

Саудівська Аравія цікава країна. Напевно всі чули про великі запаси нафти в цій арабській монархії і про те, що Саудівська Аравія завдяки своєму становищу на ринку вуглеводнів, не тільки отримує великі прибутки, але й значною мірою може впливати на цей ринок. В Україні доволі популярна теорія, що саме Саудіти у змові із США зіграли ключову роль в обвалі цін на нафту, який почався в 2014 році. Так це чи ні ми мабуть і не дізнаємось. Але зараз трохи не про це.

У китайській провінції Юньнань раптово пішов дощ. Справжня рясна злива, яка падала, хоча правильніше буде сказати виливалась тільки над однією точкою, була дуже схожа на водоспад. Тільки потік води лився прямо з неба. Як пише китайська інформаційна агенція Cіньхуа, котра в своєму твіттері опублікувала знімки незвичного природного явища: цей дивовижний водоспад з’єднав небо із землею

Ох і давно я не писав у "Цікаві факти", але чи знаєте ви, що 5 березня національна валюта Республіки Білорусь святкувала 22 річницю обігу. Віншуем зайчык! З цієї нагоди публікую цікавий твітт з цікавим фактом про те наскільки і в який бік змінилася вартість BYR по відношенню до долара з 1993 року. Наголошую на слові наскільки.

Жінки дуже рідко страждають колірною сліпотою (дальтонізмом), навіть якщо самі є її носіями.