Ви неодмінно чули про цю вулицю, навіть якщо не львів'янин і не фанат Скрябіна. "А стара Пекарська, я нею нагулявся, як пари пропускав і по Личакові хитався" — співав Кузьма у своїй пісні про Львів. Сьогодні зробимо щось теж саме і похитаємося трохи Пекарською.

Сьогодні гуляємо по Коновальця — Чупринки. Люблю цей район. Тут дуже затишно

 

Почесне консульство республіки Молдова. Не знав, що таке у Львові є

 

А ця красива будівля — Коновальця 47, Львівський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер

 

Ще крихта Коновальця і переходимо на Мельника

 

Єфремова — бічна від Мельника. Краса!

 

Палац Спорту Україна. Така-собі фігня

 

Чупринки 61

 

Чупринки 70. Храм святого Климента

 

А тут випускають недорогеньких. Факультет журналістики. Я сам там вчився, але покинув

 

Чупринки 52. Чудова будівля стилізована під вежу замку

 

Чупринки 21

 

Котляревського 27. В цій будівлі 21 жовтня 1933 року членом ОУН Миколою Лемиком був вбитий агент НКВД Олексій Майлов. Вбивство відбулося в знак протесту проти Голодомору в Україні

 

Котляревського 21

 

Котляревського 15

 

Чупринки 11а

 

Степана Бандери 12, головний корпус Львівської Політехніки

Цими вихідними Львів святкує свою 762 річницю. Не брехатиму. Не зацікавлений. Урочистості з нагоди дня міста вже який рік проходять мимо мене і не скажу, що я про це жалію. Проте невелику прогулянку я все ж сьогодні собі дозволив, більше того, піднявся на одну з найвищих точок нашого міста — вежу міської Ратуші.

"Час рікою пливе" — саме таку мелодію відбивавав годинник на ратуші в Буську, коли я нещодавно гуляв його вулицями з метою розповісти про місто читачам свого блогу. Час і дійсно пливе рікою, бо те «нещодавно» було без кількох тижнів п'ять років тому.

Як і у всього нашого краю, в Дрогобича довга і складна історія. В свій час це місто було центром солеваріння та нафтопереробки, встигло побувати обласним центром (до 1959), а сьогодні — місто обласного підпорядкування, районний центр Дрогобицького району, Львівської області. Дрогобич знаходиться приблизно 70 кілометрів на південь від Львова, що складає приблизно дві години їзди хорошими і не дуже дорогами.