Компанія Meizu, яка лише минулої неділі презентувала новинку Meizu 15, знову привертає до себе увагу. Цього разу чутки стосуються наступної моделі Meizu 16, яка як очікується має бути випущена в серпні цього року, але про ймовірний вигляд якої вже починають говорити.

Нещодавно в китайському патентному бюро було опубліковано офіційний документ, який пов'язують саме із Meizu 16. На кресленях долучених до патенту зображений телефон, ймовірно нова модель Meizu, який сильно нагадує цьогорічний Galaxy S9 від Samsung

Задня кришка телефону виглядає так само як і в Meizu 15. Там розташувалася здвоєна камера і спалах. А от попереду ми бачимо обриси разюче схожі на конкурента із Samsung: майже відсутні бокові рамки дисплея, та доволі тонкі верхню і нижні грані телефону. З боковими гранями все традиційно: там розташувалися регулятор гучності і кнопка вимкнення з однієї сторони, та лоток під сімкарту з іншої. Знизу також традиційно розміщено роз'єм під навушники, USB-C-порт та гучномовець.

Де розміститься сканер відбитків пальців поки впевнено сказати неможна, але схоже, що він теж буде на боковій грані.
Як би там не було, поки рано впевнено говорити про точний вигляд майбутньої новинки від Meizu, проте цікавим аспектом опублікованих креслень є те, що їх автором вказаний сео Meizu Джек Вонг.