Найкривавіша в історії ХХ століття Друга Світова війна ціною мільйонів людських життів змінила обличчя світу. Головні агресори Німеччина та Японія були розгромлені і на світовій політичній арені з'явились нові лідери. Поразка у війні поклала кінець японському пануванню в Кореї, яке де-факто розпочалось в 1895 році, по завершені Японсько-китайської війни, а де-юре було закріплено в 1910 коли Японія анексувала Корею і приєднала територію півострова до своєї імперії.

Хто такі Свідки Єгови? Майже немає сумнів, що Ви з ними неодноразово перетинались. Вони підходять на вулиці, приходять додому, пропонують літературу, проповідують, закликають. Про них ходить багато чуток, деякі розповсюджують самі учасники цієї релігійної організації, а деякі ідуть від людей, які лише поверхово чули про її існування.

 Справою рук ЦРУ називали появу на початку 1950-тих колорадського жука в соціалістичних НДР, Польщі та Чехословаччині, а самого жука — його агентом. Населенню повідомлялось, що америкинські літаки, порушивши встановлені зони польотів, скинули величезну кількість колорадського жука над територією Німецької Демократичної республіки. Зокрема, в пресі того часу писалось: “Американські кандидати у злочинці атомної війни сьогодні показали зразок того, що готують людству. Лише душогубці можуть вдатися до такої огиди, як навмисне нищення мирного доробку людської праці, знищення врожаю колорадським жуком”. Проте, історія мандрівки смугастого “нелегала” із США до кордонів Східної Німеччини та Польщі, а згодом і СРСР, насправді була позбавлена авантюр, а викликана лише необхідністю завоювання жуком нових життєвих просторів, яку він надуспішно задовільнив з людською допомогою.

Офіційно перша передача голосу за допомогою радіохвиль відбулася 24 грудня 1906 року. Так почалася епоха голосового радіомовлення. Проте серйозний поштовх до свого розвитку радіо отримало в 1920-х роках, з появою підсилювачів на електронних лампах. Одна за одною на карті світу починають з’являтися радіостанції. Одного дня своє радіо народжується і у Львові.