Не питайте чи потрібно вакцинуватись. Питайте — де

 

Переді мною не стояло питання чи буду я вакцинуватися. Осінню 2020 я перехворів коронавірусом і хоч вдалося оминути госпіталізацію чи серйозні ускладнення — мені не сподобалося і повторювати цей досвід бажання у мене нема. А враховуючи як "набирає популярність" штам Дельта та сміливість частини людей, яких під дулом не змусиш вдягнути маску, — необхідність вакцинації ставала дедалі очевиднішою.
Я не експерт із питань поширення цього вірусу і не треба вірити моїм прогнозам стосовно того, коли вдарить нова хвиля, та я вважав, що краще мати сильніший імунітет на осінь, отже вакцинуватися краще десь ближче до кінця літа. До того у мене були надії на набутий після перенесеної хвороби імунітет і малі шанси отримати вакцину чесно, так як я не належав до жодної з пріоритетних груп, кого вакцинували в першу чергу. Ну і буду цілком чесним — я особливо не шукав нагоди вакцинуватися, навіть коли почали працювати центри масової вакцинації. Зараз розумію, що можливо таки помилився стосовно осені і нову хвилю ми можемо чекати вже ось-ось. Але це вже мої проблеми, тому облишу вангування і далі поділюся тим як я отримав свою першу дозу і як мій організм відреагував на все це.

Прикрий випадок трапився в індійському місті Джайпур: 11 людей загинули від удару блискавки, коли робили селфі на верхівці оглядової вежі під час грози. Про випадок повідомляє BBC.

Світлана Тихановська — лідер білоруської опозиції, дала розгорнуте інтерв'ю порталу Сьогодні, в якому розповіла про поточну ситуацію з протестами в Білорусі, а також про своє бачення перспективи цих протестів. Не стану переповідати саме інтерв'ю, але дозволю собі звернути увагу на кілька моментів.