Chrome RSS

Google вирішила вдихнути ще трішки життя в протокол RSS і додала можливість підписки на RSS-стрічки ваших улюблених сайтів в свій браузер Chrome для платформи Android.

Кнопку відстеження для мобільної версії Google Chrome компанія почала тестувати ще на початку цього року, і вже зараз ця опція доступна для всіх користувачів Android, у які встановили або оновилися до версії Chrome 94.0 чи новіше.

Як було сказано вище — кнопка "Підписатися" тепер доступна для всіх користувачів браузера Chrome нових версій, але активна вона лише для певного відсотка із них. Тож якщо ви не бачите у себе в меню кнопки "Підписатися", ви можете активувати її самостійно у налаштуваннях браузера. Для цього наберіть в адресному рядку chrome://flags, через рядок пошуку знайдіть Web Feed і натисніть "Enabled". Після активації функції та перезавантаження браузера ви зможете підписуватися на оновлення від цікавих вам сайтів та бачити їх у новій вкладці у розділі "Ви підписалися" поруч із розділом рекомендацій від Google.