Досить практично підійшли до використання 52-метрової статуї Ісуса Христа в польському Свебодзіні, що в Любуському воєводстві на заході країні. Як передає видання Onet.pl, в голові, а саме в короні статуї розмістили апаратуру для комерційного надання послуг доступу до безпровідного інтернету. При чому прихід, до якого відноситься дана статуя поводиться досить дивно, то заперечуючи комерційне використання обладнання, то стверджуючи, що в голові Ісуса взагалі нічого немає. Як людина зовсім не релігійна, я розумію, що статуя такої висоти служить непоганою щоглою, проте визнаю і розумію, що деяких вірян такий оригінальний підхід може обурити. Та й виглядає таке не зовсім гарно.

Українець намагався в'їхати на територію Польщі з банкнотою 1000 злотих. Як повідомляє прикордонна служба Польщі, 16 квітня 30-річний громадянин України зробив спробу перетнути кордон в пункті пропуску Краківець-Корчова, з метою п'ятиденної туристичної подорожі в Республіку Польща. Перед поїздкою чоловік перевірив в інтернеті скільки грошей йому необхідно на таку подорож і був переконаний, що 1000 злотих йому буде цілком достатньо. Саме таку суму, однією купюрою, українець і пред'явив польським прикордонникам під час контролю. На жаль подорож для нашого співвітчизника на цьому і закінчилася. Пред'явлена ним банкнота була вилучена з обігу ще влітку 1995 року у зв'язку із деномінацією, і більше не є чинним платіжним засобом в Польщі. Оскільки інших грошей в чоловіка із собою не було, йому довелося повернутися в Україну. Де саме горе-турист дістав цю банкноту не повідомляється, але навіть якби вона була ще в обігу, то сильно погуляти йому на ці гроші не вдалося. Старих 1000 злотих на момент деномінації були відповідником сучасних 0,10 злотих, або 77 українських копійок.

Понеділок — день важкий, тож минув і біс із ним так би мовити. Але біда в тому, що залишив він деякі новини. Насправді новин було багато, проте лише деякі потрапили в моє поле зору, тому на деяких із деяких я спробую зосередитися.

«Делегація Литовської Республіки на чолі з прем'єр-міністром Саулюсом Сквярнялісом з офіційним візитом відвідала Донеччину.»написав в своєму Facebook голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. Гості з Литви побували в Авдіївці, де оглянули місто і переконалися, що життя в ньому продовжується, не зважаючи на бойові дії, які фактино не припиняються.  Далі Жебрівський написав наступне:

Як внесок у боротьбу з агресором на інформаційному фронті пан Прем'єр-міністр передав Донеччині телевізійне обладнання - фідери від Литовської Республіки, які дозволять підсилити сигнал українських медіа на окуповану територію. 

Україні невперше передають телевізійне обладнання для роботи на окупованих територіях. Але тут пан Жебрівський трохи лажанув. Згідно його слів литовці передали Україні телевізійні кабелі? Тому що фідер (термін багатозначний) — це кабель, яким сигнал подається від передавача до антени. Сама-по-собі штука доволі дешева, та допустимо, що делегація з Литви і справді привезла з собою кабель: як він зможе підсилити сигнал українських медіа? Одним словом не зрозуміло, хто передав... Хоча ні, хто передав таки зрозуміло. Не зрозуміло, що передав. Фідери? Навіщо? Скоріше всього литовські делегати привезли в Україну аналогові телевізійні передавачі, які самій Литві вже давно не потрібні, але перевірити слова Жебріського схоже знайшлося не багато охочих і вони прямо з його ФСБуку перекочували в медіа як є. Але що тут скажеш: якість наших ЗМІ давно відома і не викликає подиву.

З понеділка у Львові зросте вартість проїзду електротранспортом. З 16 квітня проїзд у львівських трамваях та тролейбусах зрівняється з ціною маршруток і коштуватиме 5 гривень. Проте ненадовго. Як повідомляло сьогодні зранку радіо Львівська хвиля, перевізники вже просять підняти ціну проїзду в маршрутках до 7 гривень за поїздку. Правда коли це станеться і якою буде остаточна ціна — поки що невідомо. Наразі лише на кінець квітня — початок травня у міській раді обіцяють провести конкурс на обслуговування маршрутів, а вже по тому визначити ціну проїзду. Наразі ж маршрутчики возять львів'ян за тимчасовими дозволами.