Досить практично підійшли до використання 52-метрової статуї Ісуса Христа в польському Свебодзіні, що в Любуському воєводстві на заході країні. Як передає видання Onet.pl, в голові, а саме в короні статуї розмістили апаратуру для комерційного надання послуг доступу до безпровідного інтернету. При чому прихід, до якого відноситься дана статуя поводиться досить дивно, то заперечуючи комерційне використання обладнання, то стверджуючи, що в голові Ісуса взагалі нічого немає. Як людина зовсім не релігійна, я розумію, що статуя такої висоти служить непоганою щоглою, проте визнаю і розумію, що деяких вірян такий оригінальний підхід може обурити. Та й виглядає таке не зовсім гарно.

Українець намагався в'їхати на територію Польщі з банкнотою 1000 злотих. Як повідомляє прикордонна служба Польщі, 16 квітня 30-річний громадянин України зробив спробу перетнути кордон в пункті пропуску Краківець-Корчова, з метою п'ятиденної туристичної подорожі в Республіку Польща. Перед поїздкою чоловік перевірив в інтернеті скільки грошей йому необхідно на таку подорож і був переконаний, що 1000 злотих йому буде цілком достатньо. Саме таку суму, однією купюрою, українець і пред'явив польським прикордонникам під час контролю. На жаль подорож для нашого співвітчизника на цьому і закінчилася. Пред'явлена ним банкнота була вилучена з обігу ще влітку 1995 року у зв'язку із деномінацією, і більше не є чинним платіжним засобом в Польщі. Оскільки інших грошей в чоловіка із собою не було, йому довелося повернутися в Україну. Де саме горе-турист дістав цю банкноту не повідомляється, але навіть якби вона була ще в обігу, то сильно погуляти йому на ці гроші не вдалося. Старих 1000 злотих на момент деномінації були відповідником сучасних 0,10 злотих, або 77 українських копійок.

Церква збентеженого курчати, яка знаходиться в Мадейра-Біч, що в окрузі Пінеллас на заході Флориди, офіційно носить ім’я «Церква біля моря» (The Church by the Sea) і навіть має власний сайт. Інтернет-сенсацією збудований ще в 1944 році храм, став кілька років тому, після того, як хтось зауважив, що коли дивитися прямо на один із кутів будівлі — круглі вікна та структура даху нагадують птаха, якого влучно порівняли із персонажами популярної гри Angry Birds.