Понеділок — день важкий, тож минув і біс із ним так би мовити. Але біда в тому, що залишив він деякі новини. Насправді новин було багато, проте лише деякі потрапили в моє поле зору, тому на деяких із деяких я спробую зосередитися.


Почнемо із того, що стосується безпосередньо України. Брюсель і Берлін вирішили передати нам привіт і попросити щоб ми не хвилювалися, адже незважаючи на пряму зацікавленість Німеччини в будівництві Північного потоку-2, ЄС обіцяє зберегти транзит газу через Україну. І ось тут обідно, так би мовити. Україна роками показувала себе як надійного транзитера газу, цієї зими навіть змогла власними силами забезпечити транзит в ЄС, коли Газпром раптом почав бикувати, а нам із Берліна і Брюселя обіцянки передають. Коли ми віддавали ядерну зброю, то в Будапешті хоча б меморандум підписали, а обіцянками навіть підтертися неможливо. Зізнаюсь, що з тим Нордстрімом-2 далеко ще не все зрозуміло до кінця і важко сказати чи його таки побудують, але Україні вже варто бути готовою до того, що обіцянку щось там зберегти дехто виконає так само як і Будапештського меморандуму дотримався.

Львівське інтернет-видання «Галінфо» прокинулось і опублікувало новину про те, що нардеп Денисенко зібрав 150 підписів народних депутатів за перейменування Дніпропетровської області в Січеславську. Справа це потрібна і я всіляко вболіваю за нову назву для цього чудового краю, але добрий ранок, Галінфо. Новина з'явилася ще 5 квітня, всі вже про це відгуділи, а ви майже через два тижні нам про це знову нагадали. Спасибі і на тому.

Куба 18 квітня може отримати нового лідера. Рауль Кастро схоже вирішив не чекати поки його винесуть з поста ногами вперед і вже в середу національний парламент може обрати нового президента.

В забордюрній федерації заблокували забордюрний же месенджер Телеграм. Знаю, що багато із вас захоче розповісти мені історію про нетакого Дурова, але я не вірю в нетаких узкіх, тому проїхали. Історія не про це. Намагаючись заблокувати Телеграм, Роскомнадзор забанив десь біля мільйона ІР-адрес, що привело до проблем в роботі кас в гіпермаркетах, двох великих банків і ще купи сервісів. Також про проблеми повідомив Viber. Але розвеселило не це. Найбільше розвеселила акція протесту проти блокування месенджера. Тішить, що росіяни не стали чекати призначеної Навальним дати і вилили свій гнів починаючи із понеділка

Так, ви не помилилися: народ запускає літачки біля будівлі ФСБ. Уявляю як злякався Хуйло.

І ще на кілька слів до України. П'яний автомийник вирішив покататися і розбив Мерседес Оксани Марченко. Тієї самої, що ведуча якогось там шоу на СТБ, а по-сумісництву дружина Медведчука. Мерседес теж був зареєстрований на кумпутіна, але то вже другорядне. Схоже в Оксанки скоро буде нова машина. В цій ситуації шкода тільки мийника. Дурень він то дурень, але ж шкода ідіота п'яного. Хоча хай дякує Богу, що нікого не задавив.