«Делегація Литовської Республіки на чолі з прем'єр-міністром Саулюсом Сквярнялісом з офіційним візитом відвідала Донеччину.»написав в своєму Facebook голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. Гості з Литви побували в Авдіївці, де оглянули місто і переконалися, що життя в ньому продовжується, не зважаючи на бойові дії, які фактино не припиняються.  Далі Жебрівський написав наступне:

Як внесок у боротьбу з агресором на інформаційному фронті пан Прем'єр-міністр передав Донеччині телевізійне обладнання - фідери від Литовської Республіки, які дозволять підсилити сигнал українських медіа на окуповану територію. 

Україні невперше передають телевізійне обладнання для роботи на окупованих територіях. Але тут пан Жебрівський трохи лажанув. Згідно його слів литовці передали Україні телевізійні кабелі? Тому що фідер (термін багатозначний) — це кабель, яким сигнал подається від передавача до антени. Сама-по-собі штука доволі дешева, та допустимо, що делегація з Литви і справді привезла з собою кабель: як він зможе підсилити сигнал українських медіа? Одним словом не зрозуміло, хто передав... Хоча ні, хто передав таки зрозуміло. Не зрозуміло, що передав. Фідери? Навіщо? Скоріше всього литовські делегати привезли в Україну аналогові телевізійні передавачі, які самій Литві вже давно не потрібні, але перевірити слова Жебріського схоже знайшлося не багато охочих і вони прямо з його ФСБуку перекочували в медіа як є. Але що тут скажеш: якість наших ЗМІ давно відома і не викликає подиву.