Прем'єр міністр Нової Зеландії, Вінстон Петер в інтерв'ю телеканалу TVNZ висловив думку, що Австралія повинна змінити свій прапор, оскільки він скопійований з прапора Нової Зеландії.

"У нас довгий час був цей прапор і він є скопійований Австралією. Вони повинні змінити свій прапор і визнати той факт, що ми були перші з таким проектом" — заявив Петерс.

Прапори Австралії та Нової Зеландії дуже схожі між собою, на обох розміщено британський Юніон Джек у лівому верхньому куті і зірки сузір'я Південний Хрест праворуч. Відмінність полягає в тому, що на новозеландському прапорі 4 зірки, а на австралійському 6. Через цю схожість прапори країн часто плутають між собою.

Питання прапора не вперше піднімається в Новій Зеландії. Два роки тому там проходив референдум щодо зміни прапора, проте громадяни країни проголосували за збереження поточного полотнища. Тепер же відомий своїми гострими заявами прем'єр Петерс висуває претензії сусідній Австралії

Rzeczpospolita

Держдепартамент США видалив заяву, яка засуджує росію за катастрофу лайнера MH17, на наступний день після саміту Трамп-Путін у Хельсінки. Про це пише Busuness Insider з посиланням на Foreign Policy.

191 мертвий дикий кінь був знайдений біля висохлого озера на землях племені Навахо в штаті Аризона — повідомляє CNN. Лідери Навахо припускають, що інцидент міг трапитися через засуху та голод, які зараз тривають в цьому регіоні.