191 мертвий дикий кінь був знайдений біля висохлого озера на землях племені Навахо в штаті Аризона — повідомляє CNN. Лідери Навахо припускають, що інцидент міг трапитися через засуху та голод, які зараз тривають в цьому регіоні.

"Ці тварини шукали воду, щоб залишитися живими. На жаль в процесі вони застрягли в багнюці і незмогли вибратися бо були занадто слабкими" — заявив віце-президент народності Навахо Джонатан Нез. Деякі із коней були знайдені по шию в багні на дні висохлого ставка — додада Ніна Честер, помічник по персоналу в офісі президента і віце-президента спільноти.

Спільноті Навахо довелося боротися із зростанням популяції диких коней із 50 000 до 70 000 і цей трагічний інцидент ілюструє проблему з якою доволося зіштовхнутися Навахо через перепопуляцію диких коней, а їх смерть в даному місці не є першим випадком. Це сезонна проблема — ідеться в офіційному повідомленні.

Цьогоріч в на південному заході США триває інтенсивна посуха, яка створила складні водні умови в штатах Нью-Мексико та Аризона.