Перейдіть на веб-версію популярного сервісу Google Maps і зменшіть розмір карти. На вса чекає оновлення: від тепер карти Google відображають не плоску проекцію земної поверхні, а 3D-модель глобуса Землі. Таке рішення дозволило вирішити проблему масштабування карти континентів, при якому деякі частини Землі виглядали більшими, ніж є насправді. Наприклад острів Гренландія був більшим за Африку. Новий вигляд карт Google доступний наразі тільки в десктопній версії сервісу. Мобільна платформа й наразі не зазнала змін.

Mi Bunny Watch 3 — розумний 4G годинний для маленьких користувачів випускає на ринок компанія Xiaomi. Пристрій буде обладнано підтримкою LTE-мереж за допомогою Nano-сімкарти, AMOLED-дисплеєм діагоналлю 1.41", який захищатиме 2.5D скло Gorilla Glass, та камерою на 2 мегапікселі. Екран годинника матиме роздільну здатність 320х360 пікселів, а сам пристрій поставлятиметься з 140-220 мм ременем рожевого або блакитного кольору.

Зовнішній вигляд браузера Google Chrome залишався незмінним тривалий час, проте скоро все схоже зміниться: Google готовий оновити користувацький інтерфейс свого браузера і ось як він буде виглядати.

Nokia X5, яка на світовому ринку буде відома як Nokia 5.1 Plus буде представлена завтра, проте ще зараз стають відомі деякі подробиці про новинку.

Сьогодні Xiaomi представила в Китаї чергову свою модель Redmi S2. І хоча на домашньому ринку новинка позиціонується нижче Redmi Note 5, вона отримала деякі додаткові можливості, такі як подвійна камера чи великий дисплей