Колись на журфаці один викладач казав "Не читайте газету Експрес". Хотілось би перефразувати: Не дивіться 1+1. І той шлак, який вони показують, а особливо, коли Плюси говорять про "цифру". І ось чому:

1) 1+1 має мережу з 326 аналогових передавачів, що ставить його на друге місце після UA: Першого, і дає можливість бачити цей канал ледь не в кожній дірці України. Для прикладу в ICTV лише 87 частот і канал значно програє Першому, Плюсам та Інтеру в покритті. Відімкнення аналогу зрівняє покриття всіх телеканалів.
Теоретично ширше покритя дає більші прибутки від реклами, але забудьте про це. 1+1 актив політичний і не так давно Ткаченко в якомусь інтерв'ю зізнавався, що актив збитковий.

2) Особисто я ціклком підтримую президента. Відключення аналогу розтягнули далі вже нікуди і потрібно нарешті робити практичні кроки в цьому напрямі. Проте і тут Плюси, говорячи про інформаційну безепеку, чомусь ігнорують, що аналогове телебачення не вимикатимуть на разі в прикордонних з росією областях, на межі з Кримом та на лінії розмежування з ОРДЛО. Також ігнорується той факт, що на перших етапах відключення, аналогове мовлення продовжить вести UA: Перший та регіональні канали, які немають цифрових ліцензій.
Вирішення проблеми регіональних каналів ми нещодавно побачили на прикладі Одеської області. Там просто запустили ще один мультиплекс і всі наче щасливі.

3) Про те, що багато людей досі можуть не мати обладнання для прийому цифри слухати смішно. Ну по-перше докуплять. Сьогодні цього добра на ринку повно. А по-друге: цифрове телебачення в Україні працює з 2011 року. І за цей час практично жоден канал не оргнанізував нормальної інформаційної кампанії, де людям би роз'яснили,що таке DVB-T2 і нащо воно їм треба. Тож тут, як то кажуть, самі винні.

Ну і ще кілька слів про зацікавленість президента. Багато говорять, що перед виборами ніхто не чіпатиме аналог. І якщо не чіпатимуть — то тільки через вибори. В Порошенка нема особистої зацікавленості збереження аналогу. Мережа його 5-го каналу — це тільки 63 передавачі, що дає дуже мале покриття. Тож втрачати йому нічого, на відміну від тих, хто тримає в своїй власності "чесні" канали, які успадкували потужні радянські мережі УТ-1, УТ-2 і УТ-3