Аеропорти

Аеропорти для нас, любителів мандрів, часто стають воротами через які ми потрапляємо в те чи інше місце. І вони залишають різний досвід та різні враження. Хоча часто ці враження можуть бути трохи стресовими, адже аеропорт це в першу чергу про вчасно приїхати, пройти перевірки, зорієнтуватися як вийти на посадку чи добратися в місто. Проте в аеропортах є своя дорожня романтика і своя краса. Американськай телеканал CNN у себе сайті зібрав підбірку арепортів зі всієї планети із найефектнішою посадкою. Це коли вид з ілюмінатора літака при його заході на посадку — стає додатковим враженням, яке задає позитивний настрій всій мандрівці. Головне вибрати сидіння з правильного боку. То що? Подивимось?

Ріо-де-Жанейро 

Ріо-де-Жанейро
Першим в своєму списку телеканал помістив аеропорт Сантос-Дюмон (SDU), що в Ріо-де-Жанейро. Ріо — райський куточок Бразилії, який розташувався серед мальовничої природи, на атлантичному узбережжі. Ріо — відоме своїми пляжами, чудовим кліматом та прекрасними краєвидами — це одне з найкрасивіших місць на планеті.
Та якщо ви летите в Ріо міжнародним рейсом — пунктом призначення вашого літака буде міжнародний аеропорт Ґалео. Аеропорт Сантос-Дюмон, який не просто ближче до міста, а знаходиться у самому його центрі, обслуговує в основному внутрішні рейси, зокрема рейси із Сан-Пауло. Крім того, що аеропорт знаходиться в самому серці міста, він поруч із бухтою Гуанабара, що подарує вам незабутній вид на місто під час посадки вашого літака. Щоб не пропустити — обирайте місце з правого боку літака.

Мале (VIA)

Мале
Якщо ви збираєтеся на Мальдіви — ви забезпечите собі не тільки прекрасний відпочинок, але і можливість помилуватися гарними краєвидами на тропічний острів Хулхуле при заході на посадку в міжнародному аеропорту Валена (аеропорт ім. Ібрагіма Насіра).

Венеція (VCE)

Венеція
Вигляд Венеції з повітря CNN порівняв з рибою, яка пливе в напрямку материка з хвостом, що махає на Адріатичне море. Це неможливо побачити із землі, але саме такий вид на старовинне місто відкриється вам, якщо ви будете заходити на посадку в аеропорту Марко Поло у напрямку на північ, до материка. Оглядач пропонує вам сісти з правого боку літака і місто під вами розгорнеться у всій красі. Починаючи від протиповеневої системи MOSE і аж до теракатових дахів старого міста і його кремезних дзвіниць. Ви зможете вловити поглядом навіть частини Гранд Каналу. 

Кейптаун (CPT)

Кейптаун
Ваше місце у літаку — праворуч, якщо ви летите в Кейптаун — місто на межі Індійського та Атлантичного океанів, які омивають його з обох боків і Столовою горою на горизонті. Чудові краєвиди Кейптауна CNN порівнює із тими, що ви можете побачити в Ріо. Гарний куточок природи, серед якого осіла людина. Навіть якщо вам не пощастить купити місце в правій частині літака — гарний вид при посадці вам все одно забезпечено.

Сан-Франциско (SFO)

Сан-Франциско
Із Кейптауном та Ріо-де-Жанейро можна порівняти ще одне місто. Цього разу в північній півкулі — Сан-Франциско. Це чудове поєднання берегової лінії та красивих пагорбів, а якщо дивитися в ілюмінатор літака з лівого боку — ще й незабутній вид на міст Золоті Ворота.

Ґенуя (GOA)

Ґенуя
При посадці в Ґенуї перед вами стоятиме складний вибір, який слід зробити ще на етапі бронювання квитків: лівий чи правий бік літака обрати? Все залежить від того на що ви хочете подивитися. Посадкова смуга аеропорту імені Христофора Колумба — це штучний півострів, який врізається в Лігурійське море і якщо ви сидітимете ліворуч — у вас складеться враження посадки на воду. Але якщо ваше місце з правого боку — гарний вид на місто вам забезпечено.

Лондон (LHR)

Лондон
Незважаючи на те, що аеропорт Хітроу знаходиться далеко від центру Лондона — при посадці ви зможете насолодитися містом з висоти пташиного польоту, пролітаючи над Темзою, Гринвічем та Букінгемським палацом. Головне обирайте місце праворуч.

Кігалі (KGL)

Кігалі
"Руанда — прекрасна з повітря, і посадка в столиці країни, Кігалі, — показує країну у всій її красі" — йдеться у матеріалі CNN. Пролітаючи над Руандою зі сторони Демократичної Республіки Конго вам відкриється вид на пишні зелені багорби, огорнуті смугами червоних грунтових доріг та негусто поцятковані плямами людських помешкань. Найкраще місце — праворуч.

Ніца (NCE)

Ніца
Як і в Ґенуї аеропорт Ніцци збудований на воді, із злітно-посадковою смугою на штучному насипі землі. Сідайте ліворуч і з ілюмінатора буде красивий вид на місто та узбережжя, разом із смугою аеропорту. Проте з правого боку ви зможете отримати таку ж ілюзію посадки на воду як і в Ґенуї.

Сан-Пауло (GRU)

Сан-Пауло
Посадка у Сан-Пауло, найбільшому у світі місті, де говорять португальською, буде незабутньою, якщо вам пощастило прилетіти у місто в вечірній час. І тут не важливо з по яке крило ви сядете, головне щоб біля вікна, — вид на вогні вечірнього міста вартий того, щоб прилетіти пізніше.

Інсбрук (INN)

Інсбрук
Якщо ви боїтеся літати — перед посадкою в Інсбуруку вам краще випити — радить CNN. Основний аеропорт австрійського регіону Тіроль оточений горами з усіх боків і перш ніж заходити на посадку у долині, де розміщена злітно-посадкова смуга, пілоти мають пролетіти над гірськими вершинами. Не важливо з якого боку літака ви будета сидіти, але зліва краще :)

Квінстаун (ZQN)

Квінстаун
Якщо найкращий вид на Сан-Пауло для вас відриється вночі — то перешкодою гарним краєвидам в біля аеропорту міста Квінстаун, в Новій Зеландії, може стати примхлива погода. Саме від неї залежить чи зможете ви спостерігати чудовий вид на Південні Альпи з борту свого літака. Найкраще із лівого його боку.

Гонконг (HKG)

Гонконг
Гонконг — цікаве місто під багатьма кутами. А ще один чудовий кут огляду на нього вам може подарувати посадка в міжнародному аеропорту Гонконга, одному серед тих, які збудовані на штучній ділянці землі у морських водах. Тож так, ви правильно здогадалися, — посадка буде класною. Сідайте праворуч.

Сантьяго (SCL)

Сантьяго
Ще одне місце, де при посадці можна поспоглядати на засніжені гірські вершини — аеропорт міста Сантьяго, столичі Чилі. Цього разу у вас буде нагода подивитися з неба на вершини Анд — найдовшої гірської системи світу. Обирайте місце ліворуч, вмощуйтесь зручніше і приготуйтеся до позитивних вражень від посадки.

Лас-Вегас (LAS)

Лас-Вегас
Якщо ви вже летите в Лас-Вегас — то навряд чи заради красивих видів з ілюмінатора літака. Але чому б не поєднати приємне з... приємним. Сідайте праворуч і перед вашими очима красивий вид на Місто Гріха — американську столицю азартних ігор. А коли найкраще дивитися на Лас-Вегас? Все вірно — вночі. Тож пристебніть ремені — попереду цікава посадка.